Obecné informace


Hlavní princip

Ofsetové pásky pro různé typy perforace, mikroperforace, bigování - rylování zářezů a prořezávání jsou vyrobeny ze speciální oceli, která je mimořádně tvrdá a současně pružná. Tyto pásky jsou vhodné pro všechny typy ofsetů a jsou určeny pro definitivní úpravu vašeho tisku. Hlavní výhody jsou v tom, že různé typy perforace, bigování a řezání se provádějí současně s tiskem, při jednom otočení válce, aniž je potřeba nový chod stroje nebo jakákoliv finální operace na jiném zařízení. Pásky umožňují perforovat, bigovat a řezat nejen vertikálně nebo horizontálně, ale i libovolně diagonálně. Tedy zkvalitní Vaše výrobky, usnadní práci, ušetří čas a peníze !


Jak s těmito páskami pracovat

Používání pásek je velmi jednoduché a podrobný český návod montáže je je přiložen ke každé objednávce. Pásky jsou samolepící a připevňují se na přítlačný válec ofsetu. Po kontrole přesnosti polohy umístění se přelepí speciální izolepou, která je součástí každého balení, čímž se spolehlivě zabezpečí proti nežádoucímu uvolnění. Při dodržení návodu montáže páska vydrží nejméně 200.000 otáček válce. Jakmile je ale sejmuta z válce, nesmí se použít znovu, jelikož se jedná o spotřební materiál a není již při opětovném použití zaručena spolehlivost samolepící vrstvy. Je též třeba pamatovat, že tyto výrobky jsou mimořádně ostré a při práci s nimi je tudíž třeba opatrnosti, aby nedošlo k úrazu.


Balení

Pásky jsou baleny v krabičkách o rozměrech přibližně 17x17x1 cm a o celkové hmotnosti do 100 g, tzn. že se snadno a levně posílají v obálce poštou po celé ČR i SR. Ke každému balení je přiložena speciální izolepa a podrobný návod k použití v českém jazyce.


Možnost vyzkoušení

Na požádání Vám se slevou ochotně zašleme jakýkoliv typ dle Vašeho přání, na kterém si můžete vyzkoušet technologii správného umístění a ověřit jeho samotnou funkci.


Dodací lhůty

Písemné nebo i telefonické objednávky se zpravidla vyřizují okamžitě po jejich obdržení, max. však do 21 dnů. Na objednávku je nutné uvést přesný typ pásku (balení, typ, počet zubů a zda se jedná o pásek na papír nebo kartu), Vaši úplnou adresu, telefon s kontaktní osobou a IČO a DIČ. Zasílání probíhá zpravidla poštou na dobírku jako Obchodní balík, kdy je zásilka spolehlivě doručena do druhého pracovního dne kamkoliv v ČR. Samozřejmě se je možné individuálně dohodnout i na jiném způsobu dodání.


Užitečná rada pro výběr typu perforovacího pásku

Na základě dlouhodobých zkušeností s perforací papíru a karty se dospělo k názoru, že se snižující se tloušťkou perforovaného papíru je výhodnější pro snazší odtrhávání použít pásek s vyšším počtem zubů a naopak.
Pokud si však nebudete jisti, který typ pásku by ideálně vyhovoval Vašim požadavkům, samozřejmě Vám jej rádi při telefonickém kontaktu doporučíme a případně i zároveň odborně poradíme s jeho správným použitím.

VÝROBEK NCR PAPÍR BĚŽNÝ PAPÍR POLOKARTON KARTA SILNÁ KARTA
perforovací 3 zuby, papír
perforovací 4 zuby, papír
perforovací 4 zuby, karta
perforovací 6 zubů, papír
perforovací 6 zubů, karta
perforovací 8 zubů, papír
perforovací 8 zubů, karta
perforovací 12 zubů, papír
perforovací 12 zubů, karta
perforovací 16 zubů, papír
perforovací 16 zubů, karta
mikroperforovací 30 zubů
mikroperforovací 35 zubů
mikroperforovací 40 zubů
mikroperforovací 50 zubů
bigovací, papír i karta
bigovací, silná karta
výsekový, papír
výsekový, karta

- ideální

- možno použít

- nedoporučujeme použít pro tento materiál

Počet zubů pásku je vždy udáván na délce 25,4 mm (1 palec v anglické míře).


V případě jakýchkoliv nejasností vám rádi poradíme.